Výlet do Itošky

27.8.-2.9.2006 / Stručný text: Jarda / Foto: Jarda, Honza
Kliknutím na fotografii si ji zobrazíte ve větším rozlišení. Pro návrat na náhledy použijte tlačítko Zpět na Vašem prohlížeči.

Vím, že zcela oprávněně mne nazvete lemrouchem, ale nejsem schopen splácat článek na web z naší cesty na Elbu. Na druhou stranu si myslím, že když se tam fláknou jenom základní data a pár fotek, tak se to taky neze...

Bylo to tak, že jsme tam byli jenom s Jéňou ve dnech 27.8. – 2.9.2006. Vyrazili jsme po ose a mastili to přes Alpy a kopce na trajekt do italského Piombina, odkud jsme se přeplavili do Portoferairra, které je už na ostrově Elba. Potom jsme sjezdili celou Elbu od východu na západ a pak zase ze severu na jih. Zkrátka je to malý a promastili jsme tam všechny cesty kolik jich na ostrově bylo (ty cesty kolem moře kurevsky kloužou a je na nich děsně aut). U nás bylo nic moc póčo a my jsme si tam (zcela nemotorkářsky) vozili pr*ele jenom v kraťáscích. No a jak jsme to tam celé probrkali, tak jsme zase sedli na trajekt a přejeli jsme přes vodu a šup k Enzovi do Maranella. Ve městě Feráčů jsme povečeřeli s klukama od pásu – schrupli si, koukli na fabriku a do galerie Ferrari. Dokoukli jsme to všechno v 10:30 a řekli si: "Co s načatým dnem..." – tak jsme kopli do vrtule a v 19:10 jsem zabrzdil doma před garáží – na tacháči bylo nakrouceno 836 kilásků (FJR je prostě klasa)!

Stručný Jarda

A tady je těch pár fotek:Home