Tenisový turnaj Červený Hrádek

11.8.-12.8.2007 / Text: zatím jen Mari. / Foto: Carlos, Vláďa, Mari.
Kliknutím na fotografii si ji zobrazíte ve větším rozlišení. Pro návrat na náhledy použijte tlačítko Zpět na Vašem prohlížeči.

Vzhledem k poměrně nepříznivému počasí v červenci a tudíž nepovedenému výletu do Itálie jsme se rozhodli další motovýlet naplánovat na srpen, což mělo být zárukou podstatně lepšího počasí. No nebylo, takže se na motovýlet do Krušných hor jelo autem... Nakonec sice nepršelo (jen cestou ano), tudíž jsme zvládli jak tenisový turnaj, tak návštěvu zooparku v Chomutově i večerní motorkářský sraz v suchu.

No není to náááádhera. To podkrušnohoří... Totok je Chomutov (vlevo), Jirkov (vpravo) a Červený hrádek (dole). Pro pamětníky ... tam se v prosinci 2006 ženil Franta!

Pěkně popořadě. Dopolední tenisový turnaj začal velmi napínavým linkováním hřiště. Jak vidíte, opět se ukazuje, kdo maká a kdo kecá. Pod bedlivým dohledem ředitelky turnaje Dáši a čárových sudiček Aleny a Simony, bylo nakonec nejen nalajnováno, ale hlavně odehráno celé "podkrušnohorské mistrovství v občas smíšené čtyřhře". S výsledky si málokdo lámal hlavu, tak vlastně jen na okraj: 1. Viktor/Kateřina a Kryštof, 2. Milan a Dana, 3. Jarda a Filip, 4. Karlos a Francek, 5. Vláďa a Lukáš. V exhibičním utkání nakonec Viktor a Kryštof podlehli 4:6 Dáše s Danou.Plavci netenisté využili možnosti výborného koupání, buřtění, prohlídky ukázkových motocyklů a po osušení z bazénu i návštěvy chomutovského zooparku.Večerní rozprava se nesla v obvykle přátelském duchu, bez výraznějších emocí a za skvělého doprovodu vláďových dobrot, který tak standardně udělal čest svému klubovému jménu. To je vám tak pěknej zvyk... to jídlo... Jo a taky jsem konečně přinesl nějaký ty návrhy triček, které mi byly po zásluze pochváleny... a doporučeno jejich předělání. ;-)Diskuse probíhala i na té nejmenší úrovni,...... stejně tak jako úklid, který zajistili pracovníci světoznámé japonské úklidové stáje.Home